شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

سؤالات متداول

  • وبسایت ستاره ایران طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می کند.
  • خدمات و محتوای عرضه شده توسط وبسایت و فروشگاه جهت استفاده در این وبسایت تولید می شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن ها، عکس ها، نقشه ها، طرح ها، لوگو و… از این وبسایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه ی سوءاستفاده از مطالب این وبسایت را ندارد. ذکر مطالب این وبسایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وبسایت ستاره ایران و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه های کاغذی، با کسب اجازه ی کتبی از مسئولان شرکت ستاره ایران.

صرفا عاملیت فروش و خدمات پس از فروش معرفی شده در وب سایت ستاره ایران از نظر این شرکت معتبر می باشد. عاملیت از نظر این شرکت مجموعه ای است که قرارداد از شرکت مجوزهای لازم را اخذ نموده و نام آن پس از افتتاح رسمی در سایت شرکت قید گردد .

کلیه ارتباطات از طریق سایت مرسدس بنز و در بخش تماس با ما توسط فرم فوق از طریق این لینک انجام می شود. پس از بررسی و در صورت نیاز پاسخ داده می شود. زبان اصلی ارتباطی انگلیسی است.

هر طرح یا ایده ای در سطح بین المللی باید در سازمان ذیصلاحی که مورد تایید بین المللی است، ثبت شده باشد. سپس بررسی می شود و در صورت نیاز با فرستنده تماس گرفته می شود. روش ارسال طرح نیز از طریق این لینک انجام می شود.

شرکت ستاره ایران نماینده رسمی مرسدس بنز در حال حاضر تنها فقط برای نمایندگان کادر فنی که به استخدام شرکت در آمده اند، دوره های آموزشی فنی را برگزار می کند . در صورت تغییر در اجرای این رویه در وب سایت شرکت اطلاع رسانی لازم بعمل می آید.

شما می توانید از طریق شماره تماس 41716 021 و یاایمیل info@setarehiran.com و یا از طریق شبکه های اجتماعی شرکت با ما در تماس باشید.