شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

دسته‌بندی‌ها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

تولید سری جدید مرسدس بنز s-class استارت خورد

تولید سری جدید مرسدس بنز s-class استارت خورد

شروع تولید سری جدید مرسدس-بنز در خودرو سازی سیندلفینگن (Sindelfingen) : رویای رانندگی بدون سرنشین با سری جدید S-Class از خط تولید تا محل تحویل

  • مرسدس-بنز شروع به ساخت سری جدید S-Classدر سیندلفینگن (Sindelfingen) می کند.
  • رانندگی خودکار این سری، در مرحله تست pilot قرار دارد.
  • مارکوس شفر (Markus Schäfer) در مصاحبه اش با خبرگذاری دایملراشاره کرد: “سری جدید S-Class، استاندارد های جهانی امنیت، رفاه و ارتباطات را جابجا می کند. S-Class جدید، با شتاب مثال زدنی ای در حال تحقق بخشیدن به رویای رانندگی بدون سرنشین است.”
  • مایکل بور (Michael Bauer) اشاره کرد: “در پروسه ساخت سری S-Class جدید، ما علاوه بر بکارگیری بروز ترین و برترین تکنولوژی های روز صنعت خودرو سازی، از تجربیات و شناخت اعضای کارخانه مان برای بهتر شدن کارایی و تجربه رانندگی مشتریان، بهره برده ایم.”
  • با بروزرسانی جدید Luxury saloon ، سیستم رانندگی هوشمند “Intelligent Drive” به درک جدیدی از خواسته های راننده رسیده و این، قدمی بزرگ در زمینه هوشمند سازی رانندگی است.

در خط مونتاژ نهایی، خودروهای مونتاژ شده، مسافتی حدود 1.5 کیلومتر را بدون راننده تا محل تحویل و تست نهایی، طی می کنند. برای حصول اطمینان بابت صحیح و سالم رسیدن خودرو، سیستم ناوبری خودکار، علاوه بر دوربین ها، از سنسورهای ultrasonic التراسونیک برای افزایش دقت در هنگام پیچش فرمان و عمل کردن ترمزها، بهره می برد. نرم افزار اختصاصی طراحی شده برای سری S-Class رانندگی ای نرم و مطمئن را برای سرنشینان خودرو تضمین می کند.

منبع:media.daimler.com 

تولید سری جدید مرسدس بنز s-class استارت خورد2

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *