شرکت ستاره ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

نماینده رسمی مرسدس بنز در ایران

اخبار و رویدادها

مطالب مرتبط

مراسم اهدای جایزه‌ی جهانی لوروس

کانسپت EQT

حس آزادی با وی کلاس

جایزه مسابقه کاپ مرسدس بنز

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر2

جولای ۲۰۱۸، C-Class کوپه و کابریولت جدید با ترکیبی از عملکرد فوق‌العاده و ظاهر دو در اسپرت و وفور تکنولوژی‌های پیشرفته، در انگلیس وارد بازار شد. این خودرو با شاسی و اتاق جدیدش جنبش تازه‌ای به خانواده‌ی C-Class خواهد داد.

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر

خط تولید جدید موتورهای چهار سیلندر شامل دو نوع سیستم سوخت خواهند بود که هر دو به وسیله‌ی سیستم پیشران هیبریدی الکتریکی آماده خواهند شد که قدرت موتورها را تا ۱۴ اسب بخار و گشتاور آنها را تا ۱۶۰ نیوتون-متر برای شتاب‌گیری آسان‌تر افزایش خواهند داد. همچنین این فناوری ‌ها از ترمزهای خنک‌کننده استفاده می‌کنند و بهبود مصرف سوخت را به همراه خواهند داشت.

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر3

برای بهبود تجربه‌ی رانندگی، تمام مدل‌های چهار سیلندر دارای سیستم تعلیق متغیر کل بدنه خواهند بود که به شما اجازه می‌دهد از بین تعلیق خشک، اسپرت و راحت، سیستم مورد علاقه خودتان را انتحاب کنید. همچنین مدل C 200 دارای سیستم 4MATIC دائم خواهد بود که در هر شرایطی تعادل و کشش خودرو را بهبود خواهد داد.

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر4

هر دو مدل کوپه و کابریولت، با طراحی بدنه چشم‌نوازشان این عملکرد اسپرت و چابک را در ظاهر نیز به نمایش گذاشته‌اند. ویژگی‌های بارز این طراحی شامل جلوپنجره‌ی مشبک لوزی شکل، چراغ‌های LED جلو جدید با عملکرد پیشرفته که قابل ارتقا به چراغ‌هایی با تعداد پرتوها و برد بیشتر خواهند بود.

C-Class کوپه و کابریولت پویاتر، بهینه‌تر، خواستنی‌تر5

منبع: mercedes-benz.co.uk

این نوشته را به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *